Hizmetler

ÇOCUK VE ERGEN TERAPİSİ
Çocuğun ruhsal gelişiminin derinliklerine bakabilmek, onu anlayabilmek ve ihtiyacına uygun davranabilmek bir ebeveynin çocuğuna verebileceği en kıymetli şeydir. Bazen bazı koşullar veya durumlar içerisindeyken çocuğumuza gerekli anlayış ve özeni göstermekte zorlanabiliyoruz. Bu zamanlarda ihtiyacınız doğrultusunda yardım edebilmek için ulaşılabilir mesafede durduğumuzu bilmenizi isteriz. Ebeveyn danışmanlığı, oyun terapisi, çocuk ve ergen terapisi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

YETİŞKİN TERAPİSİ
Bireysel olarak yaşadığımız psikolojik sıkıntılar (depresyon, kaygı, OKB, travma, kişilik problemleri ve ilişki problemleri) çözümü olan şeylerdir. Artık onlara katlanılması gerekilen veya kendiliğinden geçeceği düşünülen şeyler gibi bakmak durumunda değiliz. Yaşadığımız sıkıntıları ve stres durumlarını anlamlandırabilmek ve farkındalığımızı arttırabilmemiz için terapi hizmeti almamız artık daha da mümkün. Sadece ihtiyacımız olanı bulup bu süreçte istikrarlı devam ederek yaşamımızı daha kaliteli bir hale getirebiliriz. Terapi sürecinizde ihtiyacınıza uygun olanı bulmanızda yardımcı olabileceğimizi bilmenizi isteriz. Bilişsel Davranışçı, Kabul ve Kararlılık Terapisi, EMDR, Şema, Dinamik yönelimli Bütüncül Terapi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

ÇİFT TERAPİSİ
İlişkilerin içindeyken yaşadıkları sıkıntıları anlamlandıramayan ve çözümü olmayan tartışmalara giren çiftler, ilişkilerinde hem anlaşılmamış hissetmeye devam etmekte hem de ilişkilerinin daha da yıpranması ile karşı karşıya kalmaktadır. Partnerinizle yaşadığınız sıkıntıları anlamlandırmanızda ve ilişkiniz üzerine farkındalık kazanabilmenizde ihtiyacınız olan terapi hizmetini alabilmeniz için yardımcı olmak isteriz. Çift terapisi kapsamında çift ilişkileri, evlilik problemleri, boşanma, anksiyete ve depresyonu da içeren duygusal bozukluklar, cinsel bozukluklar gibi birçok durumda hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.