Neden Erişilebilir Psikoloji?

Erişilebilir Psikoloji, alanında uzman lisans veya yüksek lisansını tamamlamış psikolog ve psikolojik danışmanlarla çalışmaktadır. Bilimsel etkililiği kanıtlanmış ekollerle çalışmaya ve süpervizyon hassasiyetine dikkat etmeye özen gösteren terapistlerle çalışmaya dikkat etmektedir. Çalışma ekibimizdeki terapistlerimizin eğitim ve mesleki geçmişine siteden ulaşabilirsiniz.

  • Online terapi hizmeti için size uygun terapistle çalışabilmek için terapistlere doğrudan ulaşabilir ve onlarla terapi hakkında bilgi alabilirsiniz. Eğer terapist seçmek istemezseniz terapistlerimizin size ulaşabilmesi ve ihtiyacınıza uygun hizmeti alabilmek için online terapi formunu doldurabilirsiniz. Birkaç gün içinde size bir terapistimiz ulaşacaktır.
  • İnternet sitemizde çalışma ekolleri ve psikolojik rahatsızlıklar hakkında terapistlerimizin kaleme aldığı yazıları okuyabilir ve gerekli bilgileri edinebilirsiniz.
  • Erişilebilir Psikoloji bir psikolojik destek platformudur ve sadece bireysel destek vermekle sınırlı değildir. Aynı zamanda alanında uzman arkadaşlarımızdan ihtiyaç hissettiğiniz konular hakkında seminer veya danışmanlık talebinde bulunabilirsiniz. Özel bir konu üzerine atölye veya grup çalışmaları da düzenlenebilecek talepler alınmaktadır.
    Bu konularla ilgili istek ve talepleriniz için iletişim kısmından bize ulaşabilirsiniz.